“Oszczędzanie” z myślą o dzieciach

Jak zapewne pamiętacie, jestem szczęśliwym tatą Moni 🙂 Monia jest jeszcze mała i nie zdaje sobie sprawy z istnienia obowiązków, problemów, trosk – póki, co wiedzie beztroskie życie dziecka, czego, chyba wszyscy, możemy jej pozazdrościć 🙂 Niestety, nas problemy i bolączki dnia codziennego nie ominą, a do tego wszystkiego musimy myśleć o przyszłości, staramy się ją kształtować, mieć na nią wpływ, snujemy plany.

Pozostając w temacie oszczędności z poprzedniego postu – czy zastanawiałeś się kiedyś nad ubezpieczeniem na życiem dla Ciebie i korzyściami, jakie ze sobą niesie dla Twojego dziecka? Koszt ubezpieczenia życiowego jest niewielki w stosunku do plusów, jakie się z nim wiążą. Jest to pewne zabezpieczenie finansowe dla Twojej pociechy, to kapitał, który w przyszłości może bardzo pomóc Twojemu dziecku. My – rodzice, powinniśmy myśleć o przyszłości naszych dzieci – również o tej “przyszłości bez nas”.

Jeśli wiem, że mogę już teraz zadbać o bezpieczeństwo finansowe Moniki, zrobię wszystko, żeby to uczynić. 🙂

Ofert firm ubezpieczeniowych jest co niemiara, dlatego jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje do swoich możliwości, dbając jednocześnie o przyszłość swojego dziecka. 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s